ההורים והמשפחות מספרים על מולי זוהר - במילים שלהם!

רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, בואו תשמעו ממקור ראשון על החוויה של בר מצווה עם מולי זוהר הפקות! לאורך השנים זכינו להפיק מאות אירועים מדהימים ובלתי נשכחים למשפחות מכל רחבי הארץ, וקיבלנו מהן פידבקים נפלאים שחיממו את הלב. בעמוד זה תוכלו לקרוא כמה מהמלצות נבחרות, שייתנו לכם הצצה אמיתית ומהימנה על רמת השירות, המקצועיות והיחס האישי שתקבלו.


"כשבחרנו במולי זוהר הפקות לבר המצווה בכותל של הבן שלנו, לא ידענו למה לצפות. אבל מהרגע הראשון הרגשנו שנפלנו על משפחה. היחס האישי, תשומת הלב לפרטים הקטנים, והאכפתיות האין סופית ריגשה אותנו כל פעם מחדש. הם הפכו את כל התהליך למסע קסום ומלא שמחה, והאירוע עצמו היה חוויה מושלמת מכל הבחינות - רוחנית, רגשית וחברתית. המוזמנים לא הפסיקו להתקשר ולהגיד תודה... ואנחנו פשוט נשארנו המומים מההפקה יוצאת הדופן שהרימו לנו מולי והצוות. זה היה הרבה מעבר לבר מצווה - זו הייתה חגיגה של ערכים, יהדות, משפחתיות ואהבה. תודה על הזיכרון המתוק, שיישאר איתנו כל החיים!"

 

"אין לנו מספיק מילים להודות ולהלל את מולי זוהר והצוות המופלא שלו, על הבר מצווה של החלומות שארגנו לנו! מהרגע שנכנסנו למשרד שלהם התאהבנו - ביחס האישי והלבבי, בטוטאליות שבה הם מתמסרים לכל אירוע, ובראש הפתוח והיצירתי שאיתו הם הגשימו את כל הבקשות שלנו (וגם כאלו שלא ביקשנו...) הדאגה לפרטים הקטנים, הליווי הצמוד בכל הדרך, והרצון האמיתי לתת לנו ולאורחים חוויה בלתי נשכחת - היו יוצאי דופן. אבל הכי מדהים היה לראות את ההשקעה והמחויבות שלהם ביום האירוע עצמו. הם היו בכל מקום ודאגו שהכל יתקתק, היו קשובים לנו ולילד כל הזמן, והפכו את היום כולו לחגיגה אחת גדולה ומרגשת. קיבלנו בר מצווה קסומה ומופלאה, עם תכנים מעוררי השראה ואווירה מדהימה. וכל האורחים? הם פשוט נדהמו מרמת ההפקה והיצירתיות. באמת שאין עליכם, מולי זוהר הפקות! מומלצים בחום ובאהבה, היינו חוזרים עליכם שוב בלי לחשוב פעמיים"


אלו היו רק כמה דוגמאות מייצגות מתוך מאות המשפחות המרוצות שבחרו בנו כדי להגשים את חלום בר המצווה המושלמת. אנחנו מודים לכל אחת ואחד מהן על האמון הגדול, ומתרגשים בכל פעם מחדש מהמילים החמות והמחמאות שהם חולקים איתנו ועם הקהל הרחב. זו הזכות הגדולה שלנו, והתענוג האמיתי - לראות את ההורים והאורחים יוצאים מהאירוע עם חיוך ענק ולב מלא, ולדעת שהצלחנו להעניק להם את בר המצווה הטובה ביותר בחייהם. זה מה שנותן לנו השראה וכוח להמשיך לתת את כל כולנו בכל אירוע, ולעשות הכל כדי שזה יקרה גם לכם!

logo בניית אתרים